Series
Ratings
78
CassandraRated ★ 3.0
Haibane RenmeiRated ★ 5.0- Kamen Rider DecadeRated ★ 2.5
Kamen Rider GeatsRated ★ 4.5
Kamen Rider AmazonsRated ★ 4.0
Kamen Rider Zero-OneRated ★ 3.0
RIDER TIME 仮面ライダージオウ VS ディケイド 7人のジオウ!Rated ★ 0.5
Rider Time: Kamen Rider Decade VS Zi-ORated ★ 0.5
仮面ライダージオウRated ★ 5.0
Kamen Rider OOORated ★ 5.0
DogengersRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Hell's ParadiseRated ★ 0.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5