Series
Ratings
40
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
Community Season 6Rated ★ 4.0
Community Season 5Rated ★ 3.5
Community Season 4Rated ★ 3.5
Community Season 3Rated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Living With YourselfRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
LegionRated ★ 5.0
LegionRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0