Series
Ratings
31- Single's Inferno ReunionRated ★ 3.0
His & HersRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
WayneRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
MaidRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Control ZRated ★ 3.5