Series
Ratings
52
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 1.5
Miss KoreaRated ★ 1.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0