Series
Ratings
65
UnnaturalRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 2.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.5
Unsolved CasesRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0