Series
Ratings
46
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5