Series
Ratings
540- Rosen MaidenRated ★ 3.5
Chibi Devi! Season 1Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
Secrets of the PenguinsRated ★ 5.0- 아따맘마 리마스터Rated ★ 4.0
Captivated, by YouRated ★ 2.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Gal & DinoRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 1.5
TempestRated ★ 1.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Scum's WishRated ★ 4.0- Sgt. FrogRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0