Series
Ratings
56
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5