Series
Ratings
143
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The StudioRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 2.5
MessiahRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5