Movies
Ratings
887- The UglyRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0