Titles you rated
SuitsRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
My Happy MarriageRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0- Danny PhantomRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0