Series
Ratings
30
Good DoctorRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
BrainRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0