Titles you rated
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
- Love in the Big CityRated ★ 2.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 5.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Over the Garden WallRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0