Series
Ratings
13
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.5- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5