Movies
Ratings
330
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
DoghouseRated ★ 3.0
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.5
The Invention of LyingRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5