Titles you rated
PluribusRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 3.5
Zombie Land SagaRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.5
Dying for SexRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0