Movies
Ratings
280
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0