Series
Ratings
45
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0