Series
Ratings
15
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0