Movies
Ratings
91
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Spy NationRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5