Series
Ratings
106
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0