Movies
Ratings
35
AlliedRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 0.5
TwilightRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5