Series
Ratings
78
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.0
One Warm WordRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 4.5
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5