Movies
Ratings
129
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
PietaRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0