Movies
Ratings
1439
The RoundupRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
MalignantRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Army of the DeadRated ★ 3.0
The Woman In The WindowRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.0
Mortal KombatRated ★ 2.0
NobodyRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0