Movies
Ratings
89
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5