Series
Ratings
27
IRISRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5