Series
Ratings
109
Wonder ManRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
Terra FormarsRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0