Series
Ratings
14
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Bambino!Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
SPRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5