Series
Ratings
155
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
The Decagon House MurdersRated ★ 2.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 2.5
WestworldRated ★ 2.5
The PenguinRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 2.0
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 2.5- Doctor-X: Surgeon Michiko Daimon Season 7Rated ★ 2.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 2.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 2.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 2.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0