Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5