Movies
Ratings
199
Our Idiot BrotherRated ★ 3.0
Crazy/BeautifulRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
And While We Were HereRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 2.5
Kate & LeopoldRated ★ 3.5
Tears for YouRated ★ 3.5
New York, I Love YouRated ★ 3.5
Before We GoRated ★ 3.5
A Dynamite FamilyRated ★ 3.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 4.5
Finding Mr. RightRated ★ 3.5
Song OneRated ★ 3.5
Interstellar WarsRated ★ 3.5
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
Last NightRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5