Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
The AssassinsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
OnceRated ★ 2.0
HanbandoRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0