Series
Ratings
20
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0