Series
Ratings
134
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 3.5
MononokeRated ★ 5.0- DURARARA!! x 2 (Ketsu)Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5- DURARARA!! x 2 (Ten)Rated ★ 3.5
- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 3.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 3.5