Movies
Ratings
415- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
Granny Poetry ClubRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0