Series
Ratings
124
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0
American GodsRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.0