Movies
Ratings
953- HumintRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
BlackBerryRated ★ 3.0