Movies
Ratings
629- Chicken manRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0