Series
Ratings
209- Ultra ManiacRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.5
Chrono CrusadeRated ★ 4.0- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- Fancy LalaRated ★ 4.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
The Bonfire of DestinyRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Firefly Lane Season 1Rated ★ 3.5- Prison Break Season 5Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 2.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5