Series
Ratings
214
VincenzoRated ★ 3.5
On the Verge of InsanityRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Black DogRated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0