Series
Ratings
31- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0