Series
Ratings
100
Imjin War 1592Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
GothamRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
- DamoRated ★ 3.5