Series
Ratings
105
KarmaRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
SikmulsaenghwalRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Time HotelRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0