Series
Ratings
359
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 1.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0
American PrimevalRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.0
Anne with an ERated ★ 1.0
Anne with an ERated ★ 2.0
Street Food FighterRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5