Series
Ratings
69
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Depp v HeardRated ★ 1.0
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
La PalmaRated ★ 1.5
Shinsengumi!Rated ★ 3.5
Higurashi When They CryRated ★ 2.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.0
Fear City: New York vs the MafiaRated ★ 2.5- DreamWorks Kung Fu Panda Awesome SecretsRated ★ 3.5
The Red QueenRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0- BossRated ★ 3.5