Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
The Four SeasonsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Love Is BlindRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5