Movies
Ratings
216
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
American WeddingRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Day for an AffairRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.5