Movies
Ratings
286
Art of FightingRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0