Movies
Ratings
92
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5